Drahé kovy

Zlato klesá ! Víte, co si řekne laik ? "Vždyť jsem to říkal, že je to bublina, která praskne. Proděláte...!" A víte, co udělá investor ? Za levno nakoupí.

Zlatox0 Pokud mluvíme o drahých kovech, mluvíme o zlatu, stříbru, platině a palladiu. (uran 235 a 238 tam také patří, ale s ním neobchodujeme ...)

Nákup těchto komodit do fyzického vlastnictví (ne spekulativní hra s papírovými zlatými certifikáty na burze) stabilizuje naše finance a vytvoří nám "rezervu" pro případ, kdy by se s peněžním trhem opravdu "něco" stalo. (vzor Kypr ... nebo ČSSR 1953)

Umíme Vám zprostředkovat nákup těchto komodit, popřípadě - pokud nemáte ihned na ruce větší balík peněz - umíme založit tzv. zlaté spoření. Měsíčně spoříte Vámi zvolenou částku, a firma za ni ihned nakupuje fyzický drahý kov. Až si "naspoříte" nějakou cihličku, necháte si ji poslat domů, nebo necháte v depozitu bankovního sejfu.

Možná lepší, než dávat 1.000,-CZK do nějakého spořícího programu pro děti ... je dávat jim 1.000,-CZK do zlatého spoření...

Je to na Vás !


 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Ilustrační foto