Pojištění vozidel a majetku

Pojištění je o principu solidarity. Všichni dáváme dohromady nějakou menší částku do společného "fondu", a pokud se některým z nás něco vážného stane, "fond" nám vyplatí peníze, aby se náš ztracený majetek mohl obnovit.

Proto si pojišťujeme svoje základní životní potřeby. Pojištění majetku mezi ně patří. Poradíme Vám s výběrem optimální varianty. Potřebujete pojistit nemovitost ? Také domácnost a odpovědnost ? Jakou pojistnou částku ? U které pojišťovny ? Předložíme Vám více variant, ze kterých si vyberete.

Také pro Vás zajistíme rychlé likvidace pojistných událostí a výplaty peněz při škodách. Rovněž plný servis a aktualizace smluv, jednání s bankami o vinkulacích atd. Neutrácejte Váš čas tam, kde můžeme totéž zajistit my !

Pojištění vozidel se dnes většinou hledá jen podle ceny ... je to ale dobře ? Zajistíme pro Vás optimální variantu cena / kvalita (výkon). Vyhledáme a zapojíme Vaše bonusy. Dokážeme je spojit a "zkopírovat" na více Vašich vozidel. Dokážeme se postarat o Vaše smlouvy tak, abyste nikdy neplatili více, než je nutné.

A pojistné události ? Peníze co nejrychleji ? Náhradní vozidlo ? Stačí Vám jen jedno telefonní číslo v mobilu - naše ! 

Ilustrační foto